Ponuka služieb - Masáže a terapie

AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ RAINDROP A JEJ ALTERNATÍVY

Špeciálna a jedinečná technika Raindrop je účinnou a neinvazívnou metódou, ktorá využíva antivírusové, antibakteriálne a protizápalové vlastnosti niekoľkých kľúčových esenciálnych olejov a napomáha telu udržať, prípadne obnoviť prirodzený tvar chrbtice. Využíva sa aj na liečbu ťažkostí, ktoré nie sú priamo spojené s problémami s chrbtom, napríklad pri infekcii dýchacích ciest, zažívacích ťažkostiach, hormonálnych problémoch alebo nedostatočnej funkcii pečene. Rad profesionálnych lekárov v Spojených štátoch začlenila techniku Raindrop do svojej klinickej praxe a zistila, že je to vynikajúca metóda pre zmiernenie problémov spojených s ischiasom, skoliózou, kyfóza a chronickou bolesťou chrbta. Esenciálne oleje určené pre jednotlivé systémy v tele už pomohli vyriešiť mnohé prípady, ktoré profesionáli už odpísali ako beznádejné, a otvorili tak nové možnosti liečby.

Techniku Raindrop vyvinul americký lekár Gary Young. Spojil v nej aplikácii deviatich terapeutických esenciálnych olejov na chodidlá a chrbticu sa špeciálnymi masážnymi postupmi indiánskeho kmeňa Lakota a metódou Vita Flex bodov, ktorá má pre ľudskú bytosť hlboký regeneračný a liečebný efekt. Vďaka spojeniu účinku esenciálnych olejov a špeciálnych masážnych techník je Raindrop je účinnejšou metódou než bežná masáž. Po nakvapkaní na chrbát pôsobí ako neinvazívna terapia zameraná na latentné patogény uložené pozdĺž chrbtice. Dochádza tak k zmierneniu symptómov skoliózy, kyfózy a ďalších ochorení chrbta a zároveň k posilneniu imunitného systému. Najsilnejší účinok techniky Raindrop je po 3-4 dňoch.

Ako technika Raindrop funguje?

Terapeut kvapká oleja z výšky približne 15 cm na chrbát klienta, potom je jemne roztiera vonkajšou stranou prstov od oblasti bedier nahor pozdĺž stavcov, smerom von po chrbtových svaloch a cez ramená ku krku. Hoci celá technika trvá 60-75  minút, oleje pôsobia ešte niekoľko dní, počas ktorých prebieha liečenie a vyrovnávací proces.

Mnoho ľudí cíti účinky olejov niekoľko dní po absolvovaní techniky, kedy zaznamenávajú zmiernenie alebo vymiznutie bolesti, zlepšenie pohyblivosti, celkový pocit pokoja a obnovenie chuti do života.

Výborné výsledky prvej aplikácie techniky Raindrop ešte neznamenajú, že sa dosiahlo všetkých žiaducich účinkov. Jedna aplikácia Raindrop môže byť napríklad dostatočná pre harmonizáciu a uvoľnenie tela. Niektorí ľudia môžu potrebovať Raindrop  raz mesačne, alebo raz za 3 až 4 mesiace. Iní, ktorí pracujú na štrukturálnej nerovnováhe organizmu alebo tí, ktorí potrebujú emočnú podporu, môžu zvoliť pravidelnú týždennú aplikácii Raindrop, aby v liečbe postupovali ďalej dopredu.

Kedy je masáž vhodná:

pri akýchkoľvek problémoch s chrbticou (chronické bolesti, akútne bolesti, skolióza, kyfóza, ischias)
pri pohybových ťažkostiach, bolestiach kĺbov, dolných  aj horných končatín
dlhodobej únave organizmu
chronických a dlhodobých ochoreniach dýchacieho, tráviaceho a hormonálneho systému
ako doplnok na celkovú regeneráciu, harmonizácia a rekonvalescenciu organizmu
pri stresových a záťažových situáciách, pôsobí relaxačne a obnovuje duševnú rovnováhu

Kedy je potrebná zvýšená opatrnosť pri aplikácii Raindrop techniky:

Pred aplikáciou Raindrop Techniky treba upozorniť na nasledovné ochorenia / stavy, kedy sa nejaké oleja vynechajú a upraví sa postup masáže:

Roztrúsená skleróza (Sclerosis multiplex)
Epilepsia
Vysoký krvný tlak
Rakovina
Pred chemoterapiou môže zlepšiť stav
Po chemoterapii možno aplikovať s opatrnosťou
Po absolvovaní operácie alebo chirurgického zákroku je potrebná počkať 3 mesiace
Tehotenstvo NIE
Dojčenie NIE

VÝSLEDKY:

Z mnohých tisíc aplikácií Techniky Raindrop, ktoré doteraz prebehli, stovky priniesli rýchle a výrazné účinky. Tu je niekoľko príkladov:

Mladý muž z Denveru, v štáte Colorado, ktorý trpel chronickou skoliózou, bol po aplikácii Techniky Raindrop, prvýkrát za 8 rokov schopný sa úplne predkloniť. Za pomoci kamery ktorá zhora nakrúcala jeho chrbticu pri predklone, bolo cez 400 prizerajúcich svedkami toho, ako sa stavce jeho chrbtice doslova posunuli na svoje miesta. Keď sa narovnal, bola mu zmeraná výška, ktorá bola o takmer 3cm vyššia ako predtým.

V ďalšom prípade išlo o profesionálnu modelku vo veku ľahko cez 40 rokov, u ktorej sa objavila skolióza v ranej dospelosti. Musela si kvôli nej prispôsobovať oblečenie, ktoré používala pri modelingových akciách, tak aby jej dobre padlo. Nebola schopná pokojne sedieť ani po krátku chvíľu. Po absolvovaní Techniky Raindrop sa jej chrbtica narovnala takým spôsobom, že aj nabrala okolo 3cm na výške. Pokračovala v terapii Techniky Raindrop, a počas niekoľkých nasledujúcich mesiacov informovala o vymiznutí všetkých problémov. Teraz je schopná bez bolesti tancovať a jazdiť na koni.

Je pomerne časté, že jedinci trpiaci skoliózou získajú po jednej aplikácii Techniky centimeter aj viac centimeter aj viac na výške.

Je mnoho ďalších prípadov, v ktorých došlo po aplikácii Techniky Raindrop k úľave od bolesti, uvoľnenie upchatých dutín, úľave od prechladnutia a chrípky, a to je dôvodom, prečo táto technika vzbudila toľko záujmu zo strany terapeutov


Cena:
35  eur

Dĺžka trvania: 60-75 minút

ÚVOD   │  SLUŽBY   │  CENNÍK   │  AKCIE A NOVINKY   │  DARČEKOVÉ POUKÁŽKY   │  REZERVÁCIE   │  FOTOGALÉRIA    │  KONTAKT

Copyright © 2015 aspiracentrum.sk. Všetky práva vyhradené.

Aspira centrum, s.r.o.
Farská ulica 45
1.poschodie
(oproti Sporiteľni)
Nitra 949 01

Tel. 0915 661 580

E-mail: aspiracentrum@gmail.com

ÚVOD    │   PONUKA SLUŽIEB    │   CENNÍK    │   AKCIE    │   DARČEKOVÉ POUKÁŽKY    │   ONLINE REZERVÁCIE    │   FOTOGALÉRIA     │   KONTAKT

Klasická

Reflexná terapia

Reflexná masáž chrbta
a krčnej chrbtice

Bankovanie

Breussova

Medová

Aromaterapia a aromatouch masáž

Kraniosakrálna terapia

Liečivá Raindrop technika

Thajská

Lávové kamene

Lymfodrenáž

Čínska tuina masáž

Reiki

Masáž pre tehotné

< späť